Herald asub salvestama uut albumit!

Täna, 27. aprillil 2010 asub Herald salvestama oma uut albumit. Albumi tööpealkirjaks on “Metaltron”. Bänd asub tööle Musicworks stuudios koos helirežissööri ja produtsendi Arne Holmiga. Algselt on töös 12 uut lugu.

Heraldi uus muusika on dünaamilisem, mitmekesisem kui senine looming. Lisaks on kogu lüürika eestikeelne. Siiski jääb bänd truuks oma juurtele ning fännidele ja nii on muusikaline suund endiselt väikese thrashi- ja rocki-touch’iga heavy-metal.

Oma loomingulise pitseri löövad Heraldile kindlasti uus laulja Sven Varkel ja bassimees Ott Oras, kellega koos musitseerib kogu vana kaader: Egert Vandel – kitarr; Tauno Nava – kitarr; Ranno “Rajakas” Rajalaane – trummid.

Uus materjal on varasemast küpsem ning mõjuvam – lood on võimsad ning kaasakiskuvad, samuti tehniliselt väljakutsuvad. Paari lugu – nagu “Tuline teras” ja “Amanita” – on Eesti heavy-publik juba kontsertidel ka kuulnud.

Hoiame teid oma kodulehe herald-metal.com kaudu pidevalt informeerituna, samuti jagame uudiseid oma Facebooki lehel ning lisaks võite jälgida meie tegemisi Twitteri vahendusel.

Jälgige uudised!

Täispika pressiteade uue albumi kohta leiate siit.

Did you like this? Share it: