Uue albumi KURAT esitluskontserdid

Herald ja Hunta

HERALD avaldab kahekümnenda sünnipäeva puhul albumi “Kurat” ja tutvustab seda alustuseks kontsertidega Tallinnas ning Tartus.

HERALD astub üles 2. oktoobril Tallinnas Kinomajas ja päev hiljem 3. oktoobril Tartus Rock & Roll Heavenis. Mõlema kontserdi erikülaliseks on Eesti supergrupp HUNTA.

Eelmüüki korraldavas fienta.com keskkonnas on müügil kahte tüüpi piletid:

– Tavapilet hinnaga 12 eurot (ukselt 15 eurot)

– Fännipilet hinnaga 20 eurot (ukselt 25 eurot)

Osta pilet Tallinna kontserdile siit

Osta pilet Tartu kontserdile siit

Fännipiletiga kaasneb bändi autogrammidega varustatud verivärske CD “Kurat” ning lisaks profifotograafi poolt tehtud fotoshoot bändiga kell 20 toimuval “meet & greet”-sessioonil.

NB! Ostmisega tasub kiirustada, sest COVID-19 tulenevalt on piletite arv piiratud! Kes ees, see sees!

Eesti “vana korra” metallimaastikul on Herald pikemaealine tegija ning antud stiilis ennast kindlalt kehtestanud. Bänd alustas juba aastal 2000, seega peab sel aastal oma kahekümnendat tegutsemisjuubelit.

Heraldi esimene avalik etteaste toimus 2001 aasta augustis. Tollal oli bändi lauljaks Mart Kalvet, kes praegusel ajal on ansambli Taak eestvedajaks. Kui vahepeal pidas Herald pikemat puhkust, siis uue vokalisti Sven “Aksel” Varkeli tulekuga aastal 2009 võeti tuurid jälle korralikult üles.

Albumite koha pealt on Heraldil väljakujunenud huvitav tsükkel – seni on neid ilmutatud iga viie aasta tagant.

Kõlava nimega esikalbum “Heavy Metal Wakes The Beast” avaldati aastal 2005, “Gaia” 2010.

Nendest kahest vahest veelgi bravuursem “Masin” nägi päevavalgust aastal 2015 ja sai kohe ka kenasti tunnustatud. Nimelt võitis “Masin” Eesti Muusikaauhindade galal “Aasta Metalalbum 2015” väärika tiitli. Ja oli Eesti suurima tiraažiga nädalalehe “Linnaleht” kodumaiste aasta albumite edetabelis kindlalt esikohal.

Rohket tähelepanu on pälvinud ka Heraldi muusikavideod paladele “Masin”, “Amanita” ning “Meister”.

Ülivärske neljanda albumiga “Kurat” jätkab Herald kindlakäeliselt klassikalise hevimetalli radadel. Muusikaliselt võib Heraldil leida sarnaseid jooni Iron Maideniga, täheldada kokkupuutepunkte Saksa power-metaliga, lauljat on sageli võrreldud legendaarse Gunnar Grapsiga!

Kõik lood siin on eestikeelsed, uuendustest niipalju, et efektina kasutatakse päris sireeni ja plaadil kõlab muidu ainult analooginstrumente kasutava bändi ajaloos esimest korda ka süntesaator. Kokku on albumil kümme lugu ja kestust nelikümmend minutit.  

Plaat on saadaval CD-na ning mõne aja pärast ka vinüüli formaadis.

Osta kohe pilet ning tule roki ennast muredest vabaks ja kogemuse võrra rikkamaks!

Did you like this? Share it: