Herald Rock Cafe sünnipäeval

21. oktoobril astub Herald üles Rock Cafe sünnipäeval. Üritus toimub mõistagi Rock Cafe-s – Eesti ühes paremas rockkontsertsaalis. Piletid Rock Cafe sünnipäevale hinnaga 10 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Soodsa hinnaga fännipiletid on müügil ka pubis Woodstock, kaupluses World Clinic (Tatari 6, Tallinn) ja kaupluses Rock Road (Endla 38, Tallinn).

Loe järgnevalt lisaks…

Rock Cafe tähistab 7. sünnipäeva suurejoonelise peoga

Reedel 21. oktoobril tähistab oma 7. sünnipäeva Eesti kõige kõvem kontsertklubi Rock Cafe. Sünnipäevakontsert leiab esmakordselt aset kahes saalis ja õhtu jooksul astuvad lavale:Propeller, Kolumbus Kris, HND, Kurjam, Herald, Zorg, Mihkel Ratt ja Ketikoerad. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktidest üle Eesti.

Eesti suurima kontsertklubi manageri Henri Lindali sõnul on Rock Cafe sünnipäevast saanud aastate jooksul vägev muusikasündmus, mis on iga-aastaseks klubipoolseks kingituseks oma külastajatele. “Sellel õhtul täname oma kuulajaid, pakkudes neile eriilmeliste muusikute osalusega kontserti,” ütles Lindal.

Sünnipäevaks küpsetavad traditsioonilise tordi Pagaripoisid.

Rock Cafe näol on tegemist ainsa kontsertklubiga Eestis, kus on statsionaarselt olemas professionaalne heli- ja valgustehnika. Läbi aastate on Rock Cafe lavalaudadel esinenud W.A.S.P. (USA), Steve Vai (USA), Nazareth (UK), Uriah Heep (UK), Type O Negative (USA), Sepultura (BRA), Simple Plan (CAN), Testament (USA), Overkill (USA), Koop (Swe), Bill Wyman (UK), Paul Gilbert (USA), Deftones (USA), Apocalyptica (Fin), Nightwish (Fin), Boomfunk MC’s (Fin), Gorky Park (Rus), Mnemic (Den), Raunchy (Den), Fish (Sco), U.D.O (Ger), Laibach (Slo) ja paljud teised. Lisaks on klubi laval esinenud pea kõik Eesti rockbändid.

Piletid Rock Cafe sünnipäevale hinnaga 10 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Soodsa hinnaga fännipiletid on müügil ka pubis Woodstock, kaupluses World Clinic (Tatari 6, Tallinn) ja kaupluses Rock Road (Endla 38, Tallinn).

Did you like this? Share it: