Herald Rockstarsis

Herald + Hetero + DJ Black Star Woodstocki ja Rockstarsi sünnipäeval

Herald on bänd, mis on toonud Eesti muusikamaastikule tagasi klassikalise heavy-metali. Nende kaasakiskuvad kontserdid, osav instrumendikäsitlus ning kaasa mõtlema innustav sõnum on edukalt köitnud nii nooremate kaelakangutajate kui ka vanemate heviveteranide tähelepanu. 2010. aastal tähistas Herald oma 10. tegutsemisaastat teise täispika albumiga “Gaia”, mis on leidnud sooja vastuvõtu paljude fännide poolt. Aastast 2009, mil bändi koosseisus toimusid muudatused, on Heraldi showd muutunud veelgi köitvamaks ning professionaalsemaks, pakkudes meelelahutust kõigile tõelistele rockisõpradele.

1980ndal aastal kogunenud Eesti väikelinnast Võru pärit hard-rock grupp Hetero saavutas ühena vähestest mitte-Tallinna bändidest märkimisväärse populaarsuse nii toonases ENSV-s, kui NSVL-is tervikuna. Oma kompromissitu ja vahetu esinemismaneeriga võitsid nad koduse publiku ja hämmastasid muusikaaustajaid nii Moskvas kui Leedus, kust toodi koju arvukalt auhindu. Ansambli Hetero olulisusest kohalikul kultuurimaastikul annavad aimu neli ülesastumist Tartu Muusikapäevadel, aastatel, mil vaba vaim manifesteeris ja identifitseeris end sellel üritusel. Samuti ajalooline pakkumine plaadifirmalt „Warner Bros.“, mis jäi paraku kinni toonastesse võimukoridoridesse. Ansambli solisti Peeter ´Pepe´ Saare sugestiivne laulmisstiil ja võimas vokaal kannatab võrdlusi ükskõik millise välismaise tipp-artistiga, tehes temast Baltikumi parima rocklaulja läbi aegade. Loomingulise eestvedaja, kitarrist Andres Juki ülijõuline kitarrikäsitlus on sööbinud paljude rockisõprade mällu. Koos ansambli asjaajaja basskitarrist Heiki Kelbi ja trummar Andres Neissare rütmimootoriga moodustub unustamatu, enamuses eesti keelne löögirusikas, mida võib uhkusega Eesti rocki klassikaks pidada! Ausus ja lavaline otsekohesus oli pinnuks silmas tollastel võimumeestel ja karistus saabus 1987. aasta Lituanica festivalil Vilniuses, kus Pepe lubas endale krõbedamaid sõnu võimude aadressil, mis viisid Hetero ärakeelamiseni viimase Eesti bändina üldse. Keeld tühistati alles 1992. aastal. 1990 ndatest on Hetero tegevus olnud episoodiline, grupist on läbi käinud mitmeid erinevaid pillimehi… 2011ndal aastal on Hetero täies löögijõus ning müristab järgmises koosseisus: Peeter ´Pepe´ Saar – vokaal;Andres Jukk – kitarr;Heiki Kelp – bass; Andres Neissar – trummid;Meelis ´ZappaH´ Jaanimägi – kitarr.

Tegemist on 2-päevase üritusega. Eelmisel õhtul, 18.02.2011 esinevad TÕNIS MÄGI & MUUSIK SEIF/ ARTUR RASSMANN & SLAVA ZALMANOV & ERIC KAMMISTE / DJ HEARTKILLER

Piletimüük algab mõlemal päeval kell 21.00
Eelmüügist saab kahe päeva pileteid alates 21.01.2011 Woodstocki baariletist sularaha eest!
Klubi avatud 18.00-04.00
Baarides kampaania Saku Rock 2=3!
Algus: 21:00
Hind: 1 päeva pilet 7 EUR / 2 päeva pilet 10 E

Did you like this? Share it: