Heraldi 16. sünnipäeva pidu

Herald tähistab oma 16. sünnipäeva akustilise kontserdiga ja koos fännidega 1. aprillil Kalamajas, Telliskivis asuvas gluteenivabas peopesas Kivi Paber Käärid.

Lisaks toimub õlle- ja muusikaviktoriin ning õhtu lõpetab legendaarne Heviveteranide DJ-sett.

Erikülaliseks on Beer Spirit.

Üritus algab kell 20:00 ja pilet maksab 5 €.

Herald

Herald 2015

Herald on bänd, mis täidab Eesti muusikamaastikul tõelise, tõupuhta heavy-metali sektorit. Bändi kaasakiskuvad kontserdid, osav instrumendikäsitlus ning kaasa mõtlema innustav sõnum on edukalt köitnud nii nooremate kaelakangutajate kui ka vanemate heviveteranide tähelepanu.
2015. a juulis ilmutas Herald oma kolmanda täispika albumi “Masin”. See album on nüüdseks pärjatud parima metal-albumi auhinnaga Eesti Muusikaauhindade poolt. Samuti võitis album “Masin” Linnalehe “Aasta album 2015” auhinna ning singel Masin” saavutas kõrge koha Raadio 2 Aastahiti edetabelis.
Oma uusima, varasema loominguga võrreldes mõnevõrra küpsema ning mitmekesisema albumiga tähistas bänd ühtlasi oma 15. tegutsemisaastat. Uuel albumil on 12 lugu, millest üks on esmakordselt Heraldi ajaloos mängitud mitte elektri-, vaid akustiliste kitarridega ning samuti kõlab selles loos eksootiline pill didžeriduu.
2010. a ilmus Heraldil igati edukaks osutunud album “Gaia” ning varem on ilmunud fännide ajudesse kinnistunud “Heavy Metal Wakes The Beast”.
Aastast 2009, mil bändi koosseisus toimusid radikaalsed muudatused, on Heraldi sõud muutunud veelgi köitvamaks ning professionaalsemaks, pakkudes meelelahutust kõigile tõelistele rokisõpradele.

Herald on:
Sven Varkel – vokaal
Egert Vandel – kitarrid, taustavokaal
Tauno Nava – kitarrid, taustavokaal
Meelis Endla – basskitarr, taustavokaal
Jaan Liinat – trummid, löökriistad

Video “Masin”: https://youtu.be/K2TB80PxwS8

Beer Spirit

2012 aastal sattusid Rene ja Sten jaanipeole, kus oli tarvitada kaks akustilist kitarri. Tolle õhtu muusikaline orgia päädis Beer Spirit’i tekkega. Kuna maailmas on tehtud juba väga palju häid lugusid, ei ole hakanud Beer Spirit seda hulka enda originaalloominguga risustama, vaid on tundnud ennast inspireerituna headest lugudest veel paremate ja dünaamilisemate akustiliste versioonide arendamisel.

Did you like this? Share it: