Heraldi esimene singel uuelt albumilt – Tuline teras!

Laadi siit meie singel
TULINE TERAS
kõrge kvaliteet / normaalne kvaliteet

Ansambli Herald pressiteade uue singli ja albumi ilmumise kohta
05.08.2010

Heraldi esimene singel uuelt albumilt!

Täna, 5. augustil 2010 ilmub Eesti heavy-metal bänd Heraldil singel „Tuline teras“, mis pärineb Heraldi peagi ilmuvalt kauamängivalt „Γαῖα“. „Tuline teras“ on salvestatud ning miksitud „Music Works“ stuudios Arne Holmi poolt, masterdatud „Studio Kuu“ stuudios Jaakko Viitalähde poolt ning on produtseeritud Arne Holmi ja Heraldi poolt. „Tuline teras“ on raskekoeline, jõuline, kuid samas meloodiline heavy-metal hümn, mis tõstab ihukarvad püsti ka kõige tuimemal kuulajal ning jääb veel mitmekski päevaks pea sisse kajama.
Herald on:

Sven Varkel – Vokaal
Egert Vandel – Kitarr
Tauno Nava – Kitarr
Jaan Liinat – Trumm
Mart Veski – Bass
Heraldi uus album „Γαῖα“ ilmub 2010 aasta sügisel. Plaadile tuleb 12 lugu, olles vana loominguga võrreldes dünaamilisem ja mitmekesisem. Samuti on lüürika seekord vaid eestikeelne. Bänd on samas jäänud truuks oma juurtele ning fännidele ja nii on muusikaline suund endiselt väikese thrashi- ja rocki-touch’iga heavy-metal. Albumile tuleb nii kiireid kui aeglasemaid lugusid, karmi thrashilikku andmist kui ka meloodilist metalit. Bändi põhisõnum on prohvetlik kattes teemasid sellest maailmast teispoolsuseni: väeti inimene Looduse ürgse jõu vastu.

Kuigi Herald mängib enamasti vanema kooli heavy-metalit, käib bänd ajaga kaasas ning kasutab meelsasti moodsaid suhtluskanaleid. Nii hoiab Herald teid oma kodulehe herald-metal.com kaudu pidevalt informeerituna, samuti jagatakse uudiseid oma Facebooki lehel ning lisaks võib jälgida hevikate tegemisi Twitteri vahendusel.
Kontaktandmed

Telefon: +37256697201 – Sven Varkel
E-post: herald@herald-metal.com
Koduleht: http://herald-metal.com/
Pressiteate koostasid ja edastasid Egert Vandel ja Sven Varkel

Did you like this? Share it: