Masin veereb üle Põlva + võimalus fännidel kaasa sõita

HERALD esitleb Põlvas oma uut albumit “Masin” 8. jaanuaril.

Erikülalisena astub üles FERRUM FIDEM (Tallinn).

Taas toimub Heraldi Hevireis – Tallinnast väljub eribuss, millega sõidavad kaks bändi ning ka fännidel on võimalik reisiseltskonnaga ühineda. Reisi hind on 15 € ja see sisaldab sõitu Tallinn-Põlva-Tallinn, kontsertipiletit ning üllatust bussi pardal. Väljasõit Tallinnast orienteeruvalt kell 14.

Kogu kampa sõidutab MetalTraveli buss.

Kohtade arv on piiratud!

Herald on bänd, mis täidab Eesti muusikamaastikul tõelise, tõupuhta heavy-metali sektorit. Bändi kaasakiskuvad kontserdid, osav instrumendikäsitlus ning kaasa mõtlema innustav sõnum on edukalt köitnud nii nooremate kaelakangutajate kui ka vanemate heviveteranide tähelepanu.
2015. a juulis ilmutas Herald oma kolmanda täispika albumi “Masin”. Selle, varasema loominguga võrreldes mõnevõrra küpsema ning mitmekesisema albumiga tähistab bänd ühtlasi oma 15. tegutsemisaastat. Uuel albumil on 12 lugu, millest üks on esmakordselt Heraldi ajaloos mängitud mitte elektri-, vaid akustiliste kitarridega ning samuti kõlab selles loos eksootiline pill didgeridoo.
2010. a ilmus Heraldil igati edukaks osutunud album “Gaia” ning varem on ilmunud fännide ajudesse kinnistunud “Heavy Metal Wakes The Beast”.
Aastast 2009, mil bändi koosseisus toimusid radikaalsed muudatused, on Heraldi sõud muutunud veelgi köitvamaks ning professionaalsemaks, pakkudes meelelahutust kõigile tõelistele rokisõpradele.

Ferrum Fidem on viieliikmeline Tallinna bänd, kelle heavy metalist ja hard rockist mõjutatud stiili juured ulatuvad paari kümnendi taha. Enamikul liikmetest on pikaajalised kogemused tegutsedes erinevate bändide koosseisus. Hetkel teeb grupp jõudsalt tööd oma repertuaari kasvatades. Nende muusika on nagu ameerika auto – vahel liigub rahulikult ja kindlalt, kui vaja siis kiiresti ja korraliku mürinaga.

Kontsertipilet 5€. Uksed avatud kell 21, esimene bänd laval kell 22.

Rokk on! \m/

Did you like this? Share it: