Masin veereb üle Rockvere

HERALD esitleb Rockveres oma uut albumit “Masin”.

Erikülalisena astub üles FERRUM FIDEM (Tallinn).

Herald on bänd, mis täidab Eesti muusikamaastikul tõelise, tõupuhta heavy-metali sektorit. Bändi kaasakiskuvad kontserdid, osav instrumendikäsitlus ning kaasa mõtlema innustav sõnum on edukalt köitnud nii nooremate kaelakangutajate kui ka vanemate heviveteranide tähelepanu.
2015. a juulis ilmutas Herald oma kolmanda täispika albumi “Masin”. Selle, varasema loominguga võrreldes mõnevõrra küpsema ning mitmekesisema albumiga tähistab bänd ühtlasi oma 15. tegutsemisaastat. Uuel albumil on 12 lugu, millest üks on esmakordselt Heraldi ajaloos mängitud mitte elektri-, vaid akustiliste kitarridega ning samuti kõlab selles loos eksootiline pill didgeridoo.
2010. a ilmus Heraldil igati edukaks osutunud album “Gaia” ning varem on ilmunud fännide ajudesse kinnistunud “Heavy Metal Wakes The Beast”.
Aastast 2009, mil bändi koosseisus toimusid radikaalsed muudatused, on Heraldi sõud muutunud veelgi köitvamaks ning professionaalsemaks, pakkudes meelelahutust kõigile tõelistele rokisõpradele.

Ferrum Fidem on viieliikmeline Tallinna bänd, kelle heavy metalist ja hard rockist mõjutatud stiili juured ulatuvad paari kümnendi taha. Enamikul liikmetest on pikaajalised kogemused tegutsedes erinevate bändide koosseisus. Hetkel teeb grupp jõudsalt tööd oma repertuaari kasvatades. Nende muusika on nagu ameerika auto – vahel liigub rahulikult ja kindlalt, kui vaja siis kiiresti ja korraliku mürinaga.

Pilet liikmetele 4€, teistele 5€. Ürituse algus kell 23, klubi on lahti juba varem!

Rokk on! \m/

Did you like this? Share it: