Pressiteade esinemisest Hard Rock Laagri festivalil

29.06.2011

Herald annab Hard Rock Laagris tuld!

1.-2. juulini toimuval oma X sünnipäeva tähistava Hard Rock Laagri esimesel päeval astub Jack-lava peaesinejana üles klassikalist heavy-metalit mängiv Eesti bänd Herald. Herald annab võimsa pürotehnikaga vürtsitatud metalsõu juba sel reedel, 1. juulil kell 23 Hard Rock Laagris  Vana-Vigalas. Bänd plaanib võtta kontserdi videosse ning ootab videoklippe ka fännidelt.

Herald on oma X sünnipäeva tähistava Eesti ainsa tõelise rock-festivali – Hard Rock Laagri – esimese päeva peaesineja Jack-laval. Bänd astub lavale reedel kell 23.00. Seekordse HRL-i esinejatenimekiri on muljetavaldav. Peaesinejateks on brittide My Dying Bride ja Napalm Death. Lisaks astuvad lavale Mnemic (Taani), Rotting Christ (Kreeka), Metsatöll ja paljud teised kohalikud ning välismaised artistid.
Reedesel kontserdil kostitab Herald oma fänne lisaks tuntud lugudele ka võimsa pürotehnilise sõuga. Bänd on palunud pürotehnikafirmal leekide kõrgust reguleerida vastavalt, et lava oleks samas kohas ka festivali teisel päeval ning et tagada fännide ohutus. Võimsate tulekeelte teravat salvamist ning põrgukuumust saab aga ikkagi nautida ainult kohapeal ning lava ees. Seega kutsub Herald kõiki üles – tulge Hard Rock Laagrisse!
Bänd plaanib esinemise ka videosse võtta, et koguda materjali kontsert-DVD jaoks. Seetõttu on oodatud kõigi fännide aktiivne kaasaelamine ning ka kontserdi filmimine telefonide ning amatöörkaameratega. Kõikidelt fännidelt oodatakse nende poolt filmitud klippe. Need tuleks laadida herald@herald.ee DropBoxi. Herald kasutab valitud klippe oma DVD-l ning kõikide kasutatud klippide autorid leiavad äramärkimist.

Taustainfo

Herald on Eesti ainus stiilipuhas heavy-metal-bänd, mis on tegutsenud juba rohkem kui 10 aastat ning kellel ilmus 1. detsembril 2010 teine kauamängiv “Gaia”.
Herald on saanud uued muusikalised mõõtmed tänu laulja Sven Varkeli suurele hääleulatusele ning iseloomulikule hääletämbrile. Samuti on bändi värskeimad liikmed Mart Veski (bass) ja Jaan Liinat (trummid) koos vanade olijate – kitarristide Egert Vandeli ja Tauno Navaga – andnud oma panuse bändi kõlasse, mis on läbilõikav, lihasse tungiv ja võimas. Heraldi sooviks on viia Eesti heavy-metal uuele tasemele nii muusikalise kvaliteedi, kontsertsõude kui ka leviku poolest.
Album “Gaia” on müügil igas hästivarustatud poes üle terve Eesti ning digilevik toimub globaalselt poodides nagu iTunes, Amazon MP3, Last.fm, MySpace, Napster, Rhapsody, Spotify, Tesco jpt – kokku enam kui 20 kohas.

Herald on:
Sven Varkel – Vokaal
Egert Vandel – Kitarr
Tauno Nava – Kitarr
Mart Veski – Bass
Jaan Liinat – Trumm

Mänedžer: Kadi Voolaid, telefon +37257824254

Heraldi tegemisi saab jälgida järgmistest kanalitest:
Ametlik koduleht:herald.ee
Facebook: www.facebook.com/heraldmetal
Myspace: www.myspace.com/heraldmetal
Twitter: twitter.com/svenvarkel
ReverbNation: www.reverbnation.com/herald

Materjalid meediale

Heraldi pilt kõrgresolutsiooniga
“Gaia” kaanepilt kõrgresolutsiooniga

Herald on huvitatud intervjuudest nii eesti- kui muukeelses meedias, arvustustest, kontsertidest ning kontserdireportaažidest.

Kontaktandmed küsimusteks, intervjuudeks, piltide ja muusikanäidete saamiseks:

Telefon: +372 56697201
E-post: herald@herald.ee
Koduleht: http://herald.ee/

Did you like this? Share it: