Pressiteade: Herald otsib videosse kümneid mehi!

Ansambli Herald pressiteade videovõtete kohta

26.10.2011

Herald otsib videosse kümneid mehi!

30. oktoobril alustab Eesti ainus tõelist heavy-metalit mängiv bänd Herald oma video massistseenide võtteid. Selle tarvis otsitakse massiivsete võtete jaoks kümneid meesosatäitjaid.

Herald alustab pühapäeval, 30. oktoobril 2011 video filmimist ühele loole oma albumilt “Gaia”.  Videotiim eesotsas lavastaja Adeele Sepaga on välja mõelnud hullumeelsed massistseenid, mille käigus leiab rakendust vähemalt paarkümmend meessoost osatäitjat.
Massistseenidesse võib registreeruda iga täiskasvanud meesoost isik saates vastava sooviavalduse Heraldi mailile herald@herald.ee või registreerudes spetsiaalse vormi kaudu aadressil https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?hl=en_US&formkey=dGxnT2ptb21GTlJVb1h3by1xemFKVkE6MQ#gid=0
Bänd ei olnud nõus pressiteenistusele avaldama loo nime, millele video tehakse. Bändi sõnade kohaselt jäägu fännidele üllatuseks, kas see lugu on Gaia, Ärkamine, Amanita, Tuline teras või mõni muu Heraldi hitt.
Ülinapp info, mida bändilt video kohta välja õnnestus pigistada, sisaldas üksnes seda, et kümned kui mitte sajad mehed peavad olema mustades ülikondades ja et võtted toimuvad peamiselt Vasalemmas. Samas pole aga teada, kas see on seotud lähedalasuva vanglaga või mitte.

Taustainfo

Herald on Eesti ainus stiilipuhas heavy-metal-bänd, mis on tegutsenud juba rohkem kui 10 aastat ning kellel ilmus 1. detsembril 2010 teine kauamängiv “Gaia”.
Herald on saanud uued muusikalised mõõtmed tänu laulja Sven Varkeli suurele hääleulatusele ning iseloomulikule hääletämbrile. Samuti on bändi värskeimad liikmed Mart Veski (bass) ja Jaan Liinat (trummid) koos vanade olijate – kitarristide Egert Vandeli ja Tauno Navaga – andnud oma panuse bändi kõlasse, mis on läbilõikav, lihasse tungiv ja võimas. Heraldi sooviks on viia Eesti heavy-metal uuele tasemele nii muusikalise kvaliteedi, live-show kui ka leviku poolest.
Album “Gaia” on müügil igas hästivarustatud poes üle terve Eesti ning digilevik toimub globaalselt poodides nagu iTunes, Amazon MP3, Last.fm, MySpace, Napster, Rhapsody, Spotify, Tesco jpt – kokku enam kui 20 kohas.

Herald on:
Sven Varkel – Vokaal
Egert Vandel – Kitarr
Tauno Nava – Kitarr
Mart Veski – Bass
Jaan Liinat – Trumm

Booking agent: Kadi Voolaid, telefon +37257824254

Heraldi tegemisi saab jälgida järgmistest kanalitest:
Ametlik koduleht:herald.ee
Facebook: www.facebook.com/heraldmetal
Myspace: www.myspace.com/heraldmetal
Twitter: twitter.com/svenvarkel
ReverbNation: www.reverbnation.com/herald

Materjalid meediale

Heraldi pilt kõrgresolutsiooniga
“Gaia” kaanepilt kõrgresolutsiooniga

Herald on huvitatud intervjuudest nii eesti- kui muukeelses meedias, arvustustest, kontsertidest ning kontserdireportaažidest.

Kontaktandmed küsimusteks, intervjuudeks, piltide ja muusikanäidete saamiseks:

Telefon: +372 56697201
E-post: herald@herald.ee
Koduleht: http://herald.ee/

Did you like this? Share it: