HERALD [+BOURBON SUGAR] @TEHAS

ESTI HEAVY METALI LIPULAEV HERALD KÜLASTAB TEHAST!

Herald on bänd, mis täidab Eesti muusikamaastikul tõelise, tõupuhta heavy­metali sektorit. Bändi kaasakiskuvad kontserdid, ehe traaditämber ning kaasa mõtlema innustav sõnum on edukalt köitnud nii nooremate kaelakangutajate kui ka vanemate heviveteranide tähelepanu. 2016. a andis bänd välja duubel­LP “Masin”, mis oli loogiline jätk aasta varem ilmunud CD­formaadis albumile, millega tähistati bändi 15. tegutsemisaastat. Album sai väärika tunnustuse Eesti Muusikaauhindadel võites “Aasta Metalalbumi” tiitli. Lisaks on bänd teinud videod albumi lugudele “Masin” ja “Heavy Metal Wakes The Beast” ning töö käib kolmanda muuvi kallal. 
2010. a ilmus Heraldil igati edukaks osutunud album “Gaia” ning varem on ilmunud fännide ajudesse kinnistunud “Heavy Metal Wakes The Beast”. Aastast 2009, mil bändi koosseisus toimusid radikaalsed muudatused, on Heraldi sõud muutunud veelgi köitvamaks ning professionaalsemaks, pakkudes meelelahutust kõigile tõelistele rokisõpradele.

Sven Varkel ­ vokaal
Egert Vandel ­ kitarrid, taustavokaal 
Tauno Nava ­ kitarrid, taustavokaal 
Meelis Endla ­ basskitarr, taustavokaal 
Jaan Liinat ­ trummid, löökriistad 

https://www.facebook.com/heraldmetal/
‘’Meister’’ – https://www.youtube.com/watch?v=VeK4BJaYERA
‘’Masin’’ – https://www.youtube.com/watch?v=K2TB80PxwS8 

SUPPORT:

BOURBON SUGAR
… on psühhedeelsete mõjutustega rock & roll trio, mille muusika on toores, samas elegantselt rafineeritud, otse hingest tulev, samas ebamaiselt kauge, kirglik ning kunstipärane. 
Bourbon Sugari helikeel on omapäraselt lai, mitmetasandiline, värvirohke. Esitatakse omaloomingut mõndade harvade eranditega. Originaalkompositsioonides lähtutakse enda nägemusest muusikale üldiselt, kuid on tunda ka austusavaldust enda kangelastele, olles üheaegselt olevikus, minevikus ja tulevikus. 
Kombineerides tugevaid, musikaalseid riffe täis sügavaid lugusid kergemate tantsulise karakteriga paladega, pakub Bourbon Sugar muusikat erinevate maitsemeeltega kõrvadele. Laulude sisud varieeruvad sügavate filosoofiliste sõnumite ja hea tuju lugude vahel. 
Nii muusikas kui tekstides peegelduvad kitarrist-laulja-helilooja Grigori Rõžuki impressioonid erinevate maailmajagude kultuuridest. 
Komplekti täiustavad Andreas Kübara omanäoline trummimängustiil ja rütmitaju ning Oliver Kivi mahlakalt maitsekad bassipartiid. Kõik eelmainitu käib loomulikult käsikäes kütkestava lavalise oleku ja stiilitundega. 

https://www.facebook.com/BourbonSugarBand/ 
‘’Ränded’’ – https://www.youtube.com/watch?v=ORLihuasN9E
‘’Device’’ – https://www.youtube.com/watch?v=wHRCWnuT9Us 

07.04.2018
UKSED 21.00
PILET: ESIMENE TUND 7€ / EDASI 10€
AVATUD BAAR! (arveldamine sularahas)

Did you like this? Share it: