Herald ja Crimson Day (FIN) avavad Eesti-Soome kultuuritunneli juba sel sügisel

HERALD ja Soomest Tamperest pärit kiiret tõusu tegev CRIMSON DAY kaevavad ühistuuril “The Tunnel Vision Tour 2018” Soome lahe alt läbi kultuuritunneli. Tuuri käigus antakse neli kontserti – kaks Soomes ja kaks Eestis. Kaasa teevad Machinae (FIN) ja Mad Road (EST).

Herald ja Crimson Day (FIN) on ühendanud jõud rajamaks Eesti ja Soome vahele tõeline kultuuritunnel. Bändid teevad 2018. aasta novembris ühise tuuri nimega “The Tunnel Vision Tour 2018”, mille käigus antakse kaks kontserti Soomes ja kaks Eestis. Soome kontsertidest üks toimub Crimson Day kodulinnas Tamperes ja teine Helsinkis, kus lööb kaasa ka kohalik bänd Machinae. Tuuri Eesti osa kontserdid toimuvad Tartus legendaarses Rock N’ Roll Heavenis ja vastavatud BarBaris Tallinnas. Eestis lööb erikülalisena kaasa Mad Road.

Crimson Day uut albumit “At The Mountains Of Madness” on kiitnud nii kriitikuid kui ka publik ja selle albumi promotuur viis bändi kõikjale Soomes. Nüüd on käes aeg välismaa publiku meelte vallutamiseks! Tuuril mängib bänd lugusid kõigilt oma albumitelt – kõigele alguse andnud EP-lt “Crimson Day” kuni uusima albumi hittideni välja.

Heraldi jaoks on see esimeseks korraks esineda meie põhjanaabrite juures. Bänd ootab oma esinemisi “tõelisel metali-maal” suure põnevusega. Samuti on tegu Heraldi ainsate kontsertidega Eestis sel sügishooajal.

Piletid on müügil:

Helsinki kontsert: https://www.tiketti.fi/Herald-EST-Crimson-Day-Machinae-Bar-Loose-Helsinki-lippuja/57206

Tartu ja Tallinna kontserdid: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/heavy/herald-59885/

Tuuri kontserdid

  1. november: Dog’s Home, Tampere, Soome. Pilet 6 EUR.
  2. november: Bar Loose, Helsinki, Soome. Erikülaline Machinae. Pilet 6 EUR.
  3. november: Rock N’ Roll Heaven, Tartu, Eesti. Piletid eelmüügist ja fännidele 6 EUR, tavapilet ukselt 8 EUR.
  4. november: BarBar, Tallinn, Eesti. Piletid eelmüügist ja fännidele 6 EUR, tavapilet ukselt 8 EUR.

 

 

 

Did you like this? Share it: