Herald lõpetas pika tsölibaadi

Eestis ainsana tõupuhast heavy-metalit viljelev bänd Herald lõpetas pikalt kestnud loometsölibaadi ja täna ilmub bändi kauaoodatud uuelt albumilt “Masin” samanimeline singel.

Herald 2015

Bänd sulgus stuudioseinte vahele juba 2014. aasta sügisel ning loobus igasugusest kontserttegevusest. Pärast pikka posimist, nõidumist ja nikerdamist näeb 1. juunil ilmavalgust esimene singel albumi nimilooga “Masin”. Singli ilmumise päeval algab ka albumi ettetellimine Nailboardi netipoest. Heraldi kolmas täispikk album ilmub 4. juulil 2015.

Lugu “Masin” on erakordne, sest selle salvestamisel kaasas Herald esmakordselt vabatahtlikke ja fänne, kes said kaasa lüüa vile- ja marssijate kooris ehk Põrgubrigaadi Segakooris nagu bänd seda nimetab. Singli temaatika on sünge, kuid päevakajaline, käsitledes julma maailma masinavärgi pahupoolt.

Herald naaseb stuudiopimedusest avalikkuse ette juba sel laupäeval, 6. juunil klubis Tapper, kus esinetakse koos maailmakuulsa Iron Maideni ex-solisti Blaze Bayleyga. Kontserdil tuleb kindlasti esitusele ka singlilugu “Masin”.

Singel on tasuta kuulatav Youtube’ist ja bändi kodulehelt. Samuti saab juba tänasest singlit kuulata Spotify’st ning iTunesist.

 

 

Heraldi uus album on üles võetud bändi enda poolt Besat stuudios ning selle on kokku miksinud ja masterdanud Kristo Kotkas Sinusoid stuudios.

Herald on:

Sven Varkel – laul
Egert Vandel – kitarrid, taustalaul
Tauno Nava – kitarrid, taustalaul
Meelis Endla – basskitarr, taustalaul
Jaan Liinat – trummid, löökriistad

Ajakirjanikele

Meedia esindajad leiavad bändi kontaktid, kõrgresolutsioonis pildid ja logod lehelt “Pressi jaoks“.

Did you like this? Share it: