Pressi jaoks

 Sellel lehel oleme teinud kättesaadavaks  logo, biograafia ning kõrgresolutsiooniga pildid pressi jaoks.

Muusikat, pilte jm võib kasutada ainult promo eesmärgil! Palun võta meiega ühendust herald [at] herald.ee, kui soovid mingeid Heraldiga seotud materjale kasutada muude eesmärkidel!

Täname!

Heraldi biograafia

Herald on bänd, mis täidab Eesti muusikamaastikul tõelise, tõupuhta heavy-metali sektorit. Bändi kaasakiskuvad kontserdid, osav instrumendikäsitlus ning kaasa mõtlema innustav sõnum on edukalt köitnud nii nooremate kaelakangutajate kui ka vanemate heviveteranide tähelepanu.

2015. a juulis ilmutas Herald oma kolmanda täispika albumi “Masin”. See album on nüüdseks pärjatud 2015. aasta parima metal-albumi auhinnaga Eesti Muusikaauhindade poolt. Samuti võitis album “Masin” Linnalehe “Aasta album 2015” auhinna ning singel “Masin” saavutas kõrge koha Raadio 2 Aastahiti edetabelis.

Oma uusima, varasema loominguga võrreldes mõnevõrra küpsema ning mitmekesisema albumiga tähistas bänd ühtlasi oma 15. tegutsemisaastat. Uuel albumil on 12 lugu, millest üks on esmakordselt Heraldi ajaloos mängitud mitte elektri-, vaid akustiliste kitarridega ning samuti kõlab selles loos eksootiline pill didžeriduu.

2010. a ilmus Heraldil igati edukaks osutunud album “Gaia” ning varem on ilmunud fännide ajudesse kinnistunud “Heavy Metal Wakes The Beast”.
Aastast 2009, mil bändi koosseisus toimusid radikaalsed muudatused, on Heraldi sõud muutunud veelgi köitvamaks ning professionaalsemaks, pakkudes meelelahutust kõigile tõelistele rokisõpradele.

Herald on:
Sven Varkel – vokaal
Egert Vandel – kitarrid, taustavokaal
Tauno Nava – kitarrid, taustavokaal
Meelis Endla – basskitarr, taustavokaal
Jaan Liinat – trummid, löökriistad

Video “Masin”: https://youtu.be/K2TB80PxwS8

Herald (pildil klikkides avaneb kõrgresolutsioonis pilt)

Herald 2015

Herald

 

Albumi “Masin” kaanepilt

Herald_Masin_1425x1425_300dpi

Singli “Masin” promopilt

singli_pilt_digilevi

Bändi logod erinevates variantides:

Standard (heledale taustale)

Heraldi logo

Hõbe (tumedale taustale)

herald_logo_silver

Tiba roostes

herald_logo_rust

3D

herald_logo_rooste

 

Herald logo roostega (PDF)

Heraldi logo (PDF)

“Gaia” promopilt

“Gaia” kaanepilt

Besat

 

Besat

1 Comment

Comments are closed.